wikileaks-news
Понедельник, 22.10.2018, 11:52
Приветствую Вас Гость | RSS
 
Главная Каталог статейРегистрацияВход
Меню сайта
Категории раздела
Мои статьи [161]
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 12
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » Статьи » Мои статьи

«Бодяга» Президента
Фото:

Вибух і пожежа на нафтобазі компанії БРСМ у Василькові, що під Києвом, наочно продемонстрував, що система влади в Україні зруйнована корупцією дощенту. І будувати її доведеться, по суті, з нуля. Але біда України в тому, що «нагорі» Держава будувати нікому - правлячій верхівці нова, європейська Україна не потрібна.

Менталітет сучих синів, які опинилися при владі, такий, що іншого «бізнесу», крім крадіжки бюджетних активів і корупції, він не знає. У результаті вже від техногенних, рукотворних катастроф гинуть люди, державі наноситься невимовної екологічний і фінансовий збиток, а міжнародний престиж України валиться в пил.

Коротко нагадаємо історію скандалу з пожежею на нафтобазі компанії БРСМ.

Торговець нафтопродуктами, приватна компанія БРСМ належить Едуарду Ставицькому - втік з України чиновнику з клану В. Януковича, екс-міністра екології, казнокрадів і шахраю. Після втечі Е. Ставицького на житло і кабінетах останнього вилучено кілограми золотих злитків, стопки грошей в банківських упаковках, десятки годин класу «преміум» сумарною вартістю під мільйон доларів і т.д.

Незважаючи на втечу Е. Ставицького і безуспішні зусилля щодо його розшуку і затриманні, розслідування кримінальної справи за скоєному їм йде ні добре, ні погано. Більше того: ключові сегменти його персонального бізнесу в Україні продовжують процвітати і приносити втікачеві багатомільйонні, в доларовому обчисленні, доходи. І більше того: торгівля нафтопродуктами в Україні (згадана БРСМ) - це торгівля бензином-фальсифікатом, контрабандно завезеним паливом, неврахованою газовим конденсатом, чия видобуток супроводжує видобутку газу і нафти не ряді родовищ, наприклад, в Полтавській області (географія газо- і нафтовидобутку, підконтрольної Ставицькому, набагато ширше).

МВС, ГПУ та СБУ було давно відомо про це масштабному кримінальному бізнесі Е. Ставицького, але кримінальні провадження стосовно посадових осіб БРСМ починалися лише для того, щоб поставити діяльність компанії під свій «дах». Конкуренцію ГПУ, МВС та СБУ в «кришуванні» БРСМ склало керівництво «Правого сектора», яке погрозами фізичного знищення майна компанії змусило її керівництво платити данину ще й собі.

Детально схему корупційного «взаємодії» БРСМ з МВС, ГПУ і «Правим сектором» виклав журналіст Володимир Бойко - читайте публікацію нафтобазу у Василькові підірвали, бо її не поділили Ставицький і Єремеєв .

Таким чином, БРСМ «годувала» хабарами вище керівництво ГПУ, МВС і «патріотів» з «Правого сектора», час від часу камлать «Україна понад усе!»

На жаль, публікація В. Бойко з'явилася лише після того, як нафтобаза БРСМ в сусідньому з Києвом Василькові загорілася, загинули люди, природі було завдано величезної шкоди. І всі скандали минулих років, пов'язані з БРСМ, вилізли назовні: і контрабанда палива, і виробництво фальсифікату, і будівництво заправок і нафтобаз БРСМ з грубими порушеннями чинного законодавства і навіть зовсім без будь-яких дозволів, тощо, і т. д.

У протиправну діяльність компанії, що підпадає під десятки статей Кримінального Кодексу, і сьогодні втягнуті десятки тисяч людей - від рядових операторів АЗС, технічного персоналу до керівництва правоохоронних органів України. На все це розпуста керівництво ГПУ, МВС та СБУ роками закривало очі - як за президента Віктора Януковича, так і при президенті Петра Порошенка.Статус Ставицького - «в розшуку» - робив «клієнта» силовиків лише більш поступливим ...

Коли рвонула нафтобаза, першим спробував відмежуватися від скандалу Арсен Аваков, ушлий міністр внутрішніх справ, «герой Майдану» і Facebook, і т.д. Який вустами свого помічника - депутата Антона Геращенко - «нагадав» громадськості, що МВС давно розкрила злочинну мережу, пов'язану з БРСМ, але справа, бачте, до себе зажадала Генпрокуратура, і що з ним було далі - в МВС не знають.

При цьому А. Геращено опублікував копії ряду матеріалів з переданого ГПУ кримінальної справи річної давності - на підтвердження версії Авакова про непричетність МВС до злочинного бездіяльності стосовно посадових осіб і господарів БРСМ. Очевидно, люди Авакова зняли з матеріалів кримінальної справи копії (що є посадовим злочином - А), перед тим, як передати саму справу в ГПУ - «для прикриття дупи». Так як прекрасно розуміли, що ГПУ справу розслідувати не буде, рано чи пізно може статися скандал, і тоді «ментовські» все звалять на ГПУ - так воно і вийшло.

При цьому «за кадром» залишається моральна сторона питання: є такий бравий патріот України Арсен Аваков, автор проникливих патріотичних писань в Facebook, який втирається з тряпочку, коли на його очах ГПУ «ховає» резонансна, державного масштабу кримінальну справу, розслідувану міліцією, і згадує про це лише тоді, коли вибухає нафтобаза, а журналісти у своїх публікаціях прямо називають Арсена Авакова як одного з вигодонабувачів від незаконної діяльності БРСМ.

Тобто всі ці аваковський байки про війну, патріотизм, героїзм, труднощах «перехідного будівництва» - гроша ламаного не варті. За байками - розважливий ділок, ймовірно - корупціонер (почекаємо суду, тоді напишемо без слова «ймовірний»), пристосуванець. Які свої персональні благополуччя і вигоду ставить куди вище інтереси Держави.

Питання риторичне: як може реформувати міліцію людина з такими задатками? Нагадаємо: Арсен Аваков - креатура «Народного фронту» Арсенія Яценюка, а раніше Юлії Тимошенко.

Вибух нафтобази здетонував ще один скандал - вже в стінах СБУ. Справа в тому, що саме ця структура відповідає в державі за об'єкти підвищеної небезпеки, в тому числі і нафтобази. І зобов'язана здійснювати на таких об'єктах контррозвідувальні і специфічні профілактичні заходи.Мета яких - недопущення трагедій на зразок тієї, що все ж таки відбулася. Крім того, в СБУ найпотужніше підрозділ - Главк «К», який відповідає за протидію корупції у вищих ешелонах влади, боротьбу з організованою злочинністю та контрабандою.

Тобто керівництво Главку «К» не могло не знати про «проблему БРСМ», де контрабанда, корупція і загроза техногенної катастрофи плюс бандитизм і тероризм (вибухи заправок компанії з метою примусити керівництво БРСМ платити «данину» здирникам) були пов'язані в один тугий вузол ,Тим не менш, керівництво Главку «К» нічого не зробило для того, щоб цей вузол «розрубати».Таке можливо тільки в тому випадку, якщо керівництво Главку «К» само задіяно в «схемі» або виконує вказівки свого керівництва і послідовно «не помічає» проблему.

У начальника Главку «К» генерала Юрія Артюхова - два начальника. Безпосередній (і номінальний) - Голова СБУ Валентин Наливайченко, першим заступником якого генерал і є.Реальний начальник - Президент Петро Порошенко - та людина, завдяки якому Ю. Артюхов і був призначений на пост начальника Главку «К» - ключового в системі СБУ. Саме «президентська дах» робить Ю. Артюхова якщо не першою людиною в системі СБУ, то й не другим.

І тому нам залишається лише припускати, чому БРСМ СБУ «не помічала» всі роки свята життя «нової влади» - чи то особисто Артюхову було добре від процвітання контрабандиста і фальсифікатора, чи то Петро Порошенко знайшов з Едуардом Ставицьким спільну мову - через посередників, звичайно , Але це вже деталі. Зате пояснює феномен - ніхто ні в АП, ні в підконтрольній особисто Петру Порошенко Генпрокуратурі, ні в СБУ ніяк НЕ реагував на публічні Заяви депутата Тетяни Чорновол: заступник голови СБУ Артюхов покриває контрабанду людей Януковича .

І тільки коли вибухнула нафтобаза, В. Наливайченко зняв з посад усіх керівників усіх підрозділів центрального апарату Главку «К».

В тему: Наливайченко звільнив заступників оскандалився Артюхова

Звільнив усіх - окрім Юрія Артюхова. Тому що звільнити Ю. Артюхова особисто В. Наливайченко ніяк не може - це прерогатива Президента України. Наливайченко може тільки підписати аргументоване подання на ім'я Президента Петра Порошенка (що він і зробив), а звільняти повинен особисто Петро Олексійович.

Судячи з того, як непристойно затягнулася пауза в цьому очевидному - для нормальних, законослухняних людей - питанні, П. Порошенко не поспішає позбуватися від відданого особисто йому корупціонера, за яким плачуть суд, в'язниця і термін великий. Зате у В. Налівайсченко вже почалися неприємності - адже Петро Порошенко мстивий: Глава СБУ Наливайченко не зміг вилетіти до США через порядок в ГПУ, - Лубківський .

В помсту В. Наливайченко в понеділок, 15 липня, називає прізвище заступника Генпрокурора, який, за відомостями глави СБУ, «кришував» БРСМ по лінії ГПУ - Даниленко. А через кілька годин депутат від блоку Петра Порошенка Сергій Лещенко в Facebook повідомляє «сенсацію»: В.Наливайченко - ставленик олігарха Дмитра Фірташа, який пройшов на главу СБУ за квотою фінансованого Фірташем «Удару» Віталія Кличка. І все викриття Наливайченко останніх днів - спроба втриматися на посаді, не більше.

Але С. Лещенко, який представляє в парламенті президентську силу, при цьому «викритті» старанно обходить своїм компетентним увагою роль у всьому цьому скандалі ставленика Порошенко Ю.Артюхова, нинішнього і колишнього керівництва ГПУ ...

Головне у всій цій брудній історії з БРСМ - не вибух на нафтобазі, що не контрабанда в тисячі тонн протягом багатьох років, не корупція вищих посадових осіб МВС, ГПУ, СБУ і АП. Головне - в повному розкладанні правоохоронної системи Держави Україна. Ми, прості громадяни, навчилися протистояти зовнішній агресії ворога, але абсолютно беззбройні перед покидьками на вищих щаблях державного управління. І вони, покидьки, цим користуються.

Адже кожен з перерахованих - Шокін, Аваков, Налівайчекно, Артюхов - могли і були зобов'язані піти наперекір Системі, принципово винести питання з БРСМ і всім, що з нею пов'язано, в публічну площину і зажадати від президента Порошенко, в тому числі, неухильного дотримання законності , Але ж цього ніхто з них не зробив. Ці діячі стали перекладати відповідальність один на іншого лише тоді, коли пролунав вибух і загинули люди.

Чому замість реформ МВС, СБУ, ГПУ - одні слова та косметичні зміни? Чому ніхто з «силовиків» не говорить про реформування ключових підрозділів в МВС, СБУ, ГПУ - слідчих? Чому на вищому рівні - з вуст самого Петра Порошенка - публічно не дана команда по жестчайшему переслідуванню корупціонерів, причому починаючи з найвищого рівня? (Плюс публічне приватне заступництво тим офіцерам, які будуть ці справи розслідувати). Де справи, де вироки?! Факт: при «злочинному» президенті В. Януковичі «елітних» корупціонерів було «посаджено» на порядок більше, ніж при «Чесно» Петра Порошенка.

Та тому що тим, хто прийшов до влади на трупах «Небесної сотні», реформи не потрібні. Вони швидко «віджали» частину активів клану Януковича, давши бандитам можливість втекти і розпоряджатися іншими активами. Ті, хто прийшов до влади, за ці півтора року стали в рази багатше - вони «сіли на схеми» сім'ї Януковичів.

Ні П. Порошенко, ні А. Авакову, ні В. Шокіна, ні В. Наливайченко особисто Держава Україна не болить - інакше ми б бачили цілеспрямованих патріотів-безсрібників, безжально караючих ворогів нашої Держави, рішучих чоловіків, які проводять нехай хворобливі, але швидкі реформи. Замість цього ми бачимо містечкових бариг, які отримують прибуток навіть з торгівлі з ворогом, «кришевателей« контрабанди, торговців кримінальними справами, брехунів і пристосуванців, трясущихся за свої посади і крісла.

І якщо зміни на краще в країні і будуть, то творцем цих змін стануть не нинішні постояльці Банковій і Грушевського - в більшості своїй вони морально убогі й професійно некомпетентні. А ті, кого ми наведемо їм на зміну на чергових (позачергових) виборах.

І першим іспитом для наступників нинішньої владної команди стане порушення кримінальних справ щодо нинішніх "господарів життя". Коли на лаву підсудних в Україні сядуть екс-генпрокурори, екс-міністри МВС, генерали СБУ і навіть екс-президенти, а вироки будуть "з повною конфіскацією" - це буде знаком того, що українське суспільство починає одужувати.

-

Сергій Федоров, "Аргумент"

Категория: Мои статьи | Добавил: sokil (25.06.2015)
Просмотров: 182 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вход на сайт
Поиск
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz
  • Copyright MyCorp © 2018
    Конструктор сайтов - uCoz